Ad4U.pl - Advertising For You Odzież reklamowa Logosmycze

Promocje

SPECJALNA OFERTA DLA AGENCJI REKLAMOWYCH I POŚREDNIKÓW - ROZDAJEMY LOGOSMYCZE ZA DARMO!!!


SPECJALNA OFERTA DLA AGENCJI REKLAMOWYCH I POŚREDNIKÓW - ROZDAJEMY LOGOSMYCZE ZA DARMO!!!

Jeśli jesteś Agencją Reklamową, Pośrednikiem stworzymy dla Ciebie stronę internetową pod adresem www.logosmycze.com.pl/nazwaTwojejfirmy pozbawioną całkowicie naszych danych zawierającą natomiast Twoje dane teleadresowe!!!

Podpisując z nami umowę i udostępniając nam Wasze logo umieścimy je w bannerze na stronie www.logosmycze.com.pl, tworząc w ten sposób Wasz własny serwis internetowy z pełną ofertą smyczy reklamowych o adresie www.logosmycze.com.pl/nazwaTwojejfirmy.

Kliknięcie w banner na Waszej nowej stronie z logosmyczami spowoduje przekierowanie na Państwa e-mail lub na Waszą macierzystą stronę firmową.

Poprzez umieszczenie w Państwa serwisie internetowym przycisku z odnośnikiem do strony www.logosmycze.com.pl/nazwaTwojejfirmy, stworzycie w ten sposób własny dział z logosmyczami.

Aby zachować unikalność strony nasi graficy dopasują kolorystykę banneru i tła tak by współgrały z wizerunkiem Waszego firmowego serwisu.

Dokładne zdjęcia, szczegółowe opisy produktów pomogą Wam przy konstruowaniu profesjonalnych i kompletnych ofert.

Zaprezentowana na stronie www.logosmycze.com.pl/nazwaTwojejfirmy pełna gama wykończeń, technik znakowania oraz konfekcji stworzy możliwość produkcji jedynego w swoim rodzaju produktu.

Firma AD4U.PL jest pionierem i czołowym producentem logosmyczy w kraju; w naszej wciąż poszerzającej sie ofercie posiadamy kilkadziesiąt rodzajów tego produktu.

Decydując się na budowe stronę www.logosmycze.com.pl/nazwaTwojejfirmy i podpinając ją pod własny serwis mają Państwo pewność, że Wasza oferta będzie zawsze aktualna a Wasi klienci będą mieli stały dostęp do nowości!!!

Dodatkowym atutem będzie również całkowicie nieodpłatne:

- szkolenie z zakresu prezentacji logosmyczy przeprowadzane przez naszych konsultantów w naszej siedzibie lub u Państwa

- wyposażanie Państwa handlowców we wzory produkowanych przez nas logosmyczy, niezbędnych do prezentacji Waszym klientom

- sporządzanie wizualizacji i projektów logosmyczy przez naszych grafików

Zapewniamy Państwa, że stworzenie strony www.logosmycze.com.pl/nazwaTwojejfirmy to znakomity i najprostszy sposób na poszerzenie swojej oferty!!!

W celu uzyskania więcej informacji prosimy o kontakt.

Zapraszamy

Advertising for You S.C
Mariusz Kotowski & Łukasz Kotowski

 

UŻYTE ZNAKI TOWAROWE LUB NAZWY HANDLOWE SĄ ZASTRZEŻONE NA RZECZ SWOICH WŁAŚCICIELI.
W NINIEJSZEJ PUBLIKACJI ZOSTAŁY ONE UŻYTE JEDYNIE DLA WSKAZANIA PRZEZNACZENIA OFEROWANYCH NOŚNIKÓW REKLAMY.
© Advertising for You 02-959 Warszawa, ul. Biedronki 106 +48 600 983 209, tel.: 022 642 33 41 lukasz.kotowski@ad4u.pl